دیدار مشاور و مدیر کل حوزه ریاست مدیرعامل منطقه آزاد کیش با امام جمعه

دیدار مشاور و مدیر کل حوزه ریاست مدیرعامل منطقه آزاد کیش با امام جمعه

دیدار مشاور و مدیر کل حوزه ریاست مدیرعامل منطقه آزاد کیش با امام جمعه
چکیده:

تاکید امام جمعه کیش بر ساده زیستی به عنوان مهم ترین مولفه مسئولان نظام اسلامی

محمد صادق سرافراز مشاور و مدیرکل حوزه مدیر عامل این سازمان ظهر امروز شنبه ۴  اردیبهشت با حضور در دفتر امام جمعه کیش با  حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده دیدار و گفتگو کرد.

 حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده امام جمعه کیش دراین نشست با اشاره به اینکه جزیره کیش به عنوان یک سرمایه ملی ارزشمند نقش مهمی درتوسعه اقتصادی کشور ایفا می کند، اظهار داشت: مسئولان باید برای توسعه همگون و متوازن کیش تلاش کنند .

امام جمعه کیش گفت: استفاده از مدیران مجرب، متخصص و توانمند در بخش های مختلف و تقویت همدلی و هم افزایی ما را کمک می کند تا ضمن حفظ موقعیت فعلی جزیره کیش ، این جایگاه را  ارتقاء داده و به رونق کشور کمک کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده ایجاد توان رقابتی را یکی ازمهم ترین مولفه های موفقیت مناطق آزاد درعرصه بین المللی عنوان و تصریح کرد: اگر بخواهیم جزیره کیش در رشد اقتصاد کشورموثر باشد باید در زمینه رقابت با سایر مناطق آزاد منطقه و جهان عملکرد خوب و حضور پر رنگ تری داشته باشیم که این حضور موفق درعرصه بین المللی تنها باتوسعه متوازن کیش محقق می شود.

 حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده در بخش دیگری از سخنان خود، ساده زیستی رایکی ازمشخصه های مهم مدیران در نظام اسلامی برشمرد و اظهار داشت : مسئولان درمنطقه آزاد کیش باید بکوشند تا ساده زیستی را سرلوحه امور کار و زندگی خود قرار دهند که این امر اخلاقی موجب تقویت ارتباطات مردمی نیزخواهد شد.

امام جمعه کیش با تاکید برضرورت توجه جدی مسئولان به فعالیت های فرهنگی و اجتماعی ، نماز سیاسی و عبادی جمعه را مهم ترین قرارگاه فرهنگی حکومت اسلامی برشمرد و گفت: حضور مستمر مسئولان درصفوف نماز جمعه ضمن تقویت نظام ، سبب ترویج این فرهنگ مهم و ارزشمند دینی در جامعه می شود.

وی همچنین تعویض مدیریت های مکرر را یکی ازمشکلات سازمان منطقه آزادکیش درسال های اخیر برشمرد و با اشاره به نقش مشاور و مدیرکل حوزه مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش در اجرای موفق برنامه های راهبردی این سازمان گفت: ایجاد ارتباط موثر بین مسئولان سازمان و همچنین مسئولان با بخش های مختلف درون و برون سازمانی و تقویت فضای همدلی و تعامل برای استفاده بهینه از ظرفیت های موجود منطقه درجهت تسریع روند توسعه جزیره کیش ، از مسئولیت های مهم این حوزه است.  

 محمد صادق سرافراز مشاور و مدیرکل حوزه مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش هم ، استفاده از ظرفیت ارزشمند جامعه روحانیت کیش و تقویت ارتباطات برای رشد همه جانبه جزیره را  از رویکردهای این سازمان برشمرد و گفت: تلاش خواهیم کرد تا باتوجه جدی به ساده زیستی، رعایت حقوق مردم و تکریم ارباب رجوع ، فرایند ارائه خدمات درمنطقه آزاد کیش ارتقاءیافته و روند توسعه همه جانبه منطقه با شتاب بیشتری ادامه یابد.

نویسنده: مصطفی تلخابی
منتشر شده در ۱۴۰۰/۰۲/۰۴
بازدید: ۱۱۲۱۸