خطبه های نماز عید فطر به امامت حجة الاسلام والمسلمین دکتر حسن زاده

خطبه های نماز عید فطر به امامت حجة الاسلام والمسلمین دکتر حسن زاده

خطبه های نماز عید فطر به امامت حجة الاسلام والمسلمین دکتر حسن زاده
چکیده:

برگزاری خطبه های نماز عید فطر با رعایت دستورالعملهای بهداشتی به امامت حجة الاسلام والمسلمین دکتر حسن زاده

خطبه های نماز باشکوه عید سعید فطر به امامت حجة الاسلام والمسلمین دکتر حسن زاده

 

خطبه اول:

امام جمعه کیش در خطبه اول نماز عید فطر ضمن دعوت مردم و روزه داران به تقوای الهی، تقوا را محصول عبادت بندگی و دینداری اعلام کرد
وی عید سعید فطر را عید بندگی، عبادت و رعایت تقوای الهی اعلام کرد و گفت: امروز روزه داران تقوایی که محصول یک ماه روزه داری است را به جشن گرفته اند اما باید توجه داشت خداوند که این لطف را برای همیشه به بندگان خود ارزانی می کند.

خطبه دوم:
 امام جمعه کیش با اشاره به گرانی مسکن در این جزیره گفت: حل این مشکل کیشوندان نیازمند برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری صحیح و سریع است.

حجت الاسلام احمد حسن زاده با اشاره به اینکه اکنون مشکل مسکن از چالش های پیش روی بسیاری از کیشوندان از جمله نیازمندان و اقشار متوسط است اظهار داشت: انتظار می رود مسوولان جزیره با همکاری دستگاه ها و نهادهای متولی گام های اساسی در این زمینه بردارند.

وی اضافه کرد: حل این چالش نیازمند یک سیاست گذاری و برنامه ریزی صحیح در سریعترین زمان ممکن است که تا بتوان به مروز زمان این چالش برای مدت طولانی مرتفع شود.

امام جمعه کیش با تقدیر از تلاش کادر درمان به ویژه بخش کرونایی افزود: این افراد به عنوان مدافعان سلامت در حدود ۱۴ ماه گذشته جانفشانی ها و ایثارهای مختلفی داشته اند و مردم نیز باید برای پاسداشت این خدمات نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی اهتمام ویژه ای داشته باشند.

نماز عبادی عید سعید فطر با حضور روزه داران جزیره کیش با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مصلای بزرگ این جزیره برگزار شد.

 

نویسنده: مصطفی تلخابی
منتشر شده در ۱۴۰۰/۰۲/۲۴
بازدید: ۱۱۸۵۰